AgroVermikulitas sėjinukams, į vazonėlius, vejoms, krūmams bei medžiams

Taikymo sritis:

AGROVERMIKULITAS yra skirtas įprastiniam, šiltnamio ir hidroponiniam augalų auginimo būdams.

Laikymo būdas

Laikyti originalioje pakuotėje, sausoje ir saulės spinduliams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Atsargumo priemonės

Dirbant su AGROVERMIKULITAS priemone, kuri gerina dirvožemio savybes, naudokite apsaugines pirštines. Atsitiktinai prarijus, kreipkitės į gydytoją.

Dozių dydis ir naudojimo laikas

Sėklų sėja

Auginant augalus po dangomis sėklos turėtų būti sumaišytos su drėgnu, smulkių dalelių AGROVERMIKULITU, tuomet supakuotos į plastikinį maišelį ir padėtos į šiltą vietą, kad sudygtų. Po sėklų sudygimo, visą turinį reikia sumaišyti su dirvožemiu arba nurūgštintomis durpėmis santykiu 1:3 (1 AGROVERMIKULITO dalis : 3 dalys dirvožemio/durpių) ir supilkite į konteinerį ar dėžutę, užpildami maždaug 5 cm sluoksnį. Augindami lauke per visą lysvės ilgį pridėkite po 1 šaukštą AGROVERMIKULITO ant 10 cm lysvės, o tada pasėkite sėklas ir užpilkite truputį grunto.

Pikavimas

Augindami augalus po dangomis, AGROVERMIKULITĄ sumaišykite su dirvožemiu arba nurūgštintomis durpėmis santykiu 1:3 (1 AGROVERMIKULITO dalis : 3 dalys dirvožemio/durpių) ir supilkite į konteinerį ar dėžutę bei pasodinkite augalų sodinukus. Augindami lauke prieš sodinimą į kiekvieną duobutę pridėkite 2-3 šaukštus AGROVERMIKULITO.

Grunto paruošimas

  • Augalų šaknų sistemoms/įsišaknijimui – sumaišyti AGROVERMIKULITĄ su nurūgštintomis durpėmis santykiu 1:1 arba leisti įsišaknyti pačiame AGROVERMIKULITE.
  • Vazoninių ir balkoninių augalų auginimui – sumaišyti AGROVERMIKULITĄ su nurūgštintomis durpėmis santykiu 1:3.
  • Hidroponiniam augalų auginimui – auginti augalus pačiame AGROVERMIKULITE.

Metinės gėlės ir daržovės

Pavasarį į iš anksto paruoštą gruntą supilkite 3.0-4.0 litrus AGROVERMIKULITO, tolygiai atskieskite 1-am m2 ir sumaišykite su gruntu iki 1-2 cm gylio, po to sulygindami grėbliu. Į paruoštą dirvožemį pasodinkite metinių augalų sodinukus.

Dekoratyviniai medžiai ir krūmai bei vaismedžiai ir vaiskrūmiai

Gėlių lysvėse arba skveruose AGROVERMIKULITAS yra naudojamas tiesiai po augalu, santykiu 3.0 litrai 1-am augalui ir jei pavyksta, sumaišykite jį su viršutiniu dirvožemio sluoksniu bei paliekite. Sodinant medžius ir krūmus – pripilkite tiesiai po augalu. Dirvožemio tręšimui aplink augančius augalus – sumaišykite su viršutiniu dirvožemio sluoksniu.

Vejos

Prieš sėdami žolę, tolygiai atskieskite 4.0-5.0 litrus AGROVERMIKULITO ant 1 m2 ir sumaišykite su gruntu sulygindami grėbliu. Jei jau turite veją, turėtumėte aeruoti iki 3-7 cm gylio su peiliais ar skarifikatoriumi. 2-3 litrus AGROVERMIKULITO tolygiai atskieskite ant 1 m2. Prieš klojant žolę iš ritinio, paruoškite gruntą tolygiai atskiesdami 2-3 litrus AGROVERMIKULITO ant 1 m2 paviršiaus ir išmaišykite sulygindami grėbliu.